Czy warto zainwestować w droższe pokrowce na siedzenia?

Zakup pokrowców na fotele samochodowe przynieść może wiele korzyści. Zwłaszcza, jeśli zdecydujemy się na produkty najwyższej jakości, przygotowane na indywidualne zamówienie i dopasowane do naszych potrzeb i do naszego gustu. Przyjrzyjmy się więc temu, dlaczego coraz więcej kierowców przekonuje się do tego produktu.

Poprawa wyglądu

Zacznijmy od tego, że pokrowce na fotele to doskonały sposób na uatrakcyjnienie wyglądu wnętrza samochodu. Możemy wybrać materiał, wzór i kolor, które najlepiej pasować będą do naszego pojazdu. Szczególnie dużą różnicę zrobi to w przypadku auta używanego, którego siedzenia noszą już ślady eksploatacji. Siedzenia z nowymi pokrowcami będą wyglądały jak nowe! A gdy zechcemy nasz używany samochód sprzedać, pomoże nam to uzyskać za niego wyższą kwotę.

Ochrona foteli

Tapicerka siedzeń samochodowych zużywa się i brudzi. Szczególnie wówczas, gdy wozimy autem dzieci albo psy. Jedne i drugie potrafią nabrudzić, każde na swój sposób. Ale na szczęście pokrowce na siedzenia mogą nam tutaj pomóc. Po pierwsze, jeśli zdecydujemy się na wytrzymałe pokrowce wysokiej jakości, nie będą one niszczyć się w takim stopniu, jak oryginalna tapicerka auta. Po drugie, kiedy się zabrudzą, możemy po prostu zdjąć je i wyczyścić. Będzie to nieporównywalnie łatwiejsze niż szorowanie tapicerki wewnątrz pojazdu.

Pokrowce na zamówienie

Zaletą uniwersalnych pokrowców jest ich niższa cena. Jednak, wbrew nazwie, nie będą one pasowały idealnie do każdego siedzenia. Zwłaszcza, kiedy mamy w aucie fotele sportowe albo wyposażone w boczne poduszki powietrzne, wymagające odpowiedniej szczeliny. Nie da się też ukryć, że dobrze dopasowane pokrowce po prostu wyglądają o wiele lepiej – jak oryginalne wyposażenie pojazdu. Co więcej, w przypadku pokrowców na zamówienie możemy również wybrać każdy detal: ozdobne przeszycia, logo marki naszego samochodu albo inny symbol lub napis.

Wróć