Odrobina polotu we wnętrzu. Pokrowce jako element tuningowy auta

Zadbany i poddawany regularnym przeglądom samochód to podstawa komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy – utrzymywanie auta w odpowiednim stanie sprawia, że każda trasa to czysta przyjemność, a podróżni nie muszą martwić się potencjalnymi awariami. Wielu kierowców chciałoby jednak, by oprócz tego ich maszyny były bardziej atrakcyjne wizualnie – stąd obecność na rynku licznych produktów przeznaczonych do tuningowania pojazdów. Jednym z elementów poprawiających ich estetykę są pokrowce samochodowe.

Nadaj swojemu pojazdowi wyjątkowy charakter dzięki pokrowcom samochodowym

Dobór jedynych w swoim rodzaju pokrowców na siedzenia to tani, a zarazem skuteczny sposób na nadanie samochodowi interesującego wyglądu, który ponadto będzie odzwierciedlał upodobania i osobowość kierowcy.

Dzięki bogatemu wyborowi materiałów i wzorów udostępnianych przez naszą firmę mają Państwo możliwość udekorowania swojego samochodu tak, by całkowicie odpowiadał on Państwa gustom. Oprócz eleganckich i wytrzymałych pokrowców samochodowych Classic oraz pokrowców Exclusive z alkantary i skóry ekologicznej oferujemy także liczne dodatki pozwalające na wykończenie zamówienia zgodnie z upodobaniami. Wśród nich wymienić można m.in. przeszycia, pikowania, hafty i wiele innych. Ponadto umożliwiamy sporządzenie projektu na indywidualne zamówienie Klienta, dzięki czemu zakupione pokrowce będą jeszcze lepiej pasowały do wyglądu i preferowanej estetyki samochodu.

Co więcej, kupując pokrowce samochodowe naszej firmy, jednocześnie stawiają Państwo na najwyższą jakość wykonania, zapewniając siedzeniom osłonę przed niemal wszystkimi możliwymi zniszczeniami. Oznacza to, że w razie zaplamienia lub rozdarcia nie będzie konieczne inwestowanie w kosztowną naprawę tapicerki – zamiast tego wystarczy ściągnąć pokrowiec, który da się bez trudu uprać lub zacerować.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami (52) 32 00 669 i 500 81 12 13 oraz pod adresem mailowym biuro@pokrowce.net, a także za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.

Wróć