Ile kosztują pokrowce do samochodu? Orientacyjne ceny

Pokrowce samochodowe pozwalają nam na ochronę siedzeń przed wytarciem lub zabrudzeniem. Dzięki nim możemy też spersonalizować wnętrze pojazdu. Od czego jednak zależy ich wartość?

Co wpływa na cenę pokrowców na siedzenia samochodowe

To, ile ostatecznie będą kosztować pokrowce of firmy Mirex II, jest uwarunkowane przez wiele różnych czynników. Najważniejszymi z nich są marka i model samochodu, dla którego je zamawiamy. Kolejnym kryterium jest materiał wykonania. Jeżeli np. zdecydujemy się na pokrowce typu Classic – czyli uszyte z weluru, dzianiny lub różnego rodzaju tkanin – zapłacimy mniej, niż wybierając wariant Exclusive wykonany z alkantary lub skóry ekologicznej. Cenę zwiększą również dodatki w postaci ekoskóry perforowanej na środkach czy wykończenia ekoskórą na piance. W tym ostatnim przypadku możemy zdecydować, czy chcemy wzmocnić w ten sposób wszystkie pokrowce, czy tylko te przeznaczone na przednie siedzenia.

Jeżeli chcemy znać cenę naszych pokrowców wraz z dodatkami jeszcze przed złożeniem zamówienia, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z kalkulatora online dostępnego na stronie Mirex II. Pamiętajmy jednak, że wartość, którą tam uzyskamy, ma charakter orientacyjny, a dokładne koszty pokrowców zostaną nam podane w ramach indywidualnej wyceny przeprowadzonej przez pracownika firmy.

Na wartość pokrowców wpływa również forma wykończenia ich centralnej części. Będzie ona inna w zależności od tego, jakiego rodzaju i gęstości przeszycia wybierzemy. W przypadku wykończenia krawędzi wpływ na cenę będzie miało to, czy wybierzemy przeszycia ozdobne zamiast standardowych.

Musimy liczyć się z pewnym wzrostem kosztów również wtedy, gdy zdecydujemy się na dodatkową ozdobę w postaci haftu. W takim przypadku wyhaftowanie nazwy marki lub modelu będzie kosztować dodatkowe 10 zł za każdą sztukę, a osobnego napisu, np. imienia – 15 zł za sztukę. Logo i hafty graficzne wyceniane są indywidualnie.

Podsumowując – orientacyjne ceny pokrowców samochodowych mogą wahać się w zależności od marki i modelu samochodu, materiału wykonania oraz zdobień. Jeżeli więc chcemy uzyskać precyzyjną wycenę, warto skontaktować się z przedstawicielem sklepu.

Wróć